O Biogaz & Folie

Firma BIOGAZ & FOLIE została założona 2005 r. Działamy na terenie zachodnim jak i krajowym. Współpracujemy z niemiecką firmą Baur Folien GmbH, która specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu dachów i zbiorników foliowych do biogazowni. Podczas naszej działalności rozwiązaliśmy wiele problemów technicznych. Wszystkie te czynniki sprawiają, że posiadamy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w montażu oraz produkcji oferowanych przez nas produktów.

Oferujemy szeroki zakres możliwości obróbki folii, wykorzystywanej do komponentów folii do biogazowni. Wykonujemy kompletne dachy do biogazowni, zbiorniki na biogaz, zabezpieczenie zbiornika fermentacyjnego biogazowni, oczka wodne i laguny. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług wykorzystujemy najlepszy sprzęt oraz dysponujemy kompletnym zespołem. W zakres naszych produktów wchodzą także materiały stosowane przez rolników.

Wykorzystywanie przez nas produkty przeznaczone do biogazowni i rolnictwa są najwyższej jakości. Surowce użyte do produkcji to najwyższej jakości granulaty, zapewniające najwyższy stopień jakości produktu końcowego. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości surowców, nasze produkty cechuje o wiele większa wytrzymałość i jakość, którą zauważyć można stosując chociażby nasze folie w praktyce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie jakość i solidność.

Zdjęcie przedstawiające montaż membrany EPDM
Montaż membrany EPDM
Zdjęcie przedstawiające dach biogazowni, kopuła
Dach biogazowni zabezpieczony dodatkowo siatką