Usługi

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług wykorzystujemy najlepszy sprzęt oraz dysponujemy kompletnym zespołem.

Dachy membranowe do biogazowni

Oferujemy państwu kompletny system zamknięcia zbiorników fermentacyjnych w biogazowniach. Dach składa się z podwójnej gazoszczelnej elastycznej membrany wzmocnionej PCV i jest oparty na słupie centralnym.

Dowiedz się więcej

Zdjęcie przedstawiające zielony, stożkowy zbiornik na gnojowicę

Przykrycie zbiornika wykonywane jest w celu redukcji emisji zapachowej, którą to wywołuje składowane w zbiornikach medium. Redukcja uciążliwych dla otoczenia odorów, znacząco poprawia warunki środowiskowe.


Dowiedz się więcej

Zbiorniki do magazynowania biogazu

Innowacyjnym systemem magazynowania biogazu są zbiorniki przypominające poduszki – magazyny bezciśnieniowe typu suchego, które mogą być instalowane na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Dowiedz się więcej

Folia PVC do oczek wodnych i lagun

Folia PVC może być wykorzystywana do budowy oczek wodnych, stawów wodnych, zbiorników retencyjnych jak i melioracyjnych.
Aby zabezpieczyć oczko wodne przed kretami, stosujemy siatkę drucianą.

Dowiedz się więcej

Hydroizolacja gruntów - folia uszczelniająca PE-LD

Folie hydroizolacyjne PE-LD  znajdują zastosowanie jako uszczelnienie w konstrukcjach zbiorników wodnych, w gruntach przepuszczalnych, wysypisk odpadów dla ochrony gruntu przy urządzaniu nowych kwater oraz ich zamknięciu po eksploatacji.

Dowiedz się więcej

Wielosezonowa folia PVC na wymiar własny

Do przykrycia silosu proponujemy folię PVC zbrojoną 0,6 mm. Nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia przed zwierzętami czy warunkami atmosferycznymi. Posiada atesty.


Dowiedz się więcej