Przykrycia zbiorników na gnojowicę

Przykrycie zbiornika wykonywane jest w celu redukcji emisji zapachowej, którą to wywołuje składowane w zbiornikach medium. Redukcja uciążliwych dla otoczenia odorów, jaka zapewnia zakrycie obiektu, znacząco poprawia warunki środowiskowe.
Przykrycie zbiornika wykonuje się w sposób całkowicie bezpieczny dla otoczenia. Zakryty obiekt nie stanowi zagrożenia pod względem wybuchu ponieważ wykonujemy specjalne kominki odgazowujące, które to nie dopuszczają do nadmiernego nagromadzenia się siarkowodoru. Przykrycie wykonuje się w sposób estetyczny.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Każde zlecenia wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Kluczem jest dopasowanie odpowiedniej grubości i jakości materiału do zastosowania na plandece. Materiał użyty na przykrycia, o gramaturze 950g/m2, jest odporny na działanie związków chemicznych zawartych w gnojowicy i innych płynnych odchodach zwierzęcych oraz nawozach płynnych itp. Plandeki na zbiorniki odporne są na pleśń, grzyb, wilgoć, czy amoniak.
Cena plandeki na zbiorniki jest uzależniona od wielkości zbiornika. Za każdym razem staramy się jednak dostosować do budżetu Klienta. Realizujemy każdy projekt!

Przykrycie zbiornika na gnojowicę
Przykrycie zbiornika na gnojowicę